To chyba jakiś żart...

To, co Ci za chwilę zaproponuję może brzmieć tak korzystnie, że aż śmiesznie.

Ale mówię zupełnie serio dlatego proszę przeczytaj do końca. Wierzę, że może Ci się to NAPRAWDĘ opłacić.

Gotowy?

Dobra, zaczynam.

Mam nadzieję, że Czasowy Czarodziej podobał Ci się na tyle, że chciałbyś o nim opowiedzieć jeszcze innym osobom.

Jeśli tak się stało to proponuję Ci polecać go znajomym albo osobom odwiedzającym Twój blog/stronę czy zapisanym na Twoją listę mailingową... ale dopiero po tym jak zapiszesz się do naszego programu partnerskiego.

Zapis jest darmowy i nie zobowiązuje Ciebie do absolutnie niczego. Jego idea jest prosta: dostajesz prowizję w wysokości 60% ceny Czasowego Czarodzieja za każdym razem gdy polecona przez Ciebie osoba zamówi ten kurs.

Tak na marginesie: ja jako autor dostaję tylko 15% bo pozostałe 25% idzie do firmy obsługującej sprzedaż. Dostajesz więc dokładnie 4 razy tyle co ja. Chyba całkiem korzystnie, prawda? ;)

To gdzie jest ten program partnerski?

Chciałbym powiedzieć, że mam swój własny program partnerski, ale tak nie jest :(

To skomplikowane i kosztowne. Może kiedyś...

Na chwilę obecną Czasowy Czarodziej jest tylko jednym z produktów umieszczonych w programie partnerskim Netigo, więc gdy się do niego zapiszesz, to będziesz mógł zarabiać polecając także inne produkty.

Na stronie Netigo znajdziesz wszystkie szczegóły i cały regulamin, jednak zasady są bardzo proste: polecasz - zarabiasz; nie polecasz - nic się nie dzieje.

A jak przeczytasz poniżej postarałem się, aby zarabianie na polecaniu Czasowego Czarodzieja było dla Ciebie banalnie proste.

Przepis na proste pieniądze

Ehh... nie policzę już jak wiele podobnych nagłówków widziałem w internecie. Myślę jednak, że tym razem przekonasz się na własnym portfelu, że to jest coś innego.

Uwaga: zdradzam przepis!

  • Krok 1: zapisz się do programu partnerskiego Netigo
  • Krok 2: poleć komu się da darmową, opartą na badaniach naukowych 5-minutową prezentację, dzięki której dowie się jak może zyskać dodatkowe 2 godziny każdego dnia, czyli po prostu kieruj dużo osób przez swój link partnerski na stronę www.czasowyczarodziej.pl/prezent.php
Tylko tyle.

"Ej... moment! A gdzie tu sprzedaż?"

Powiem tak... poświęciłem setki godzin na naukę e-biznesu, marketingu i sprzedaży w internecie. Włożyłem dzieiątki godzin w przygotowanie materiałów, które zachęcałyby do zamówienia Czasowego Czarodzieja. Skoro już to wszystko zrobiłem... to po co Ty miałbyś się też męczyć i wkładać kolejne tyle pracy, aby sprzedawać ten kurs.

Nie prościej skorzystać z tego co przygotowałem, sprawdziłem i co działa? (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sam próbował sprzedawać kurs. Tutaj po prostu pokazuję nałatwiejszą drogę do zgarnięcia prowizji partnerskich)

Wykorzystasz mój cały system sprzedaży właśnie gdy polecisz komuś aby zerknął na prezentację, którą otrzyma zapisując się na stronie www.czasowyczarodziej.pl/prezent.php.

Mechaznim wygląda tak:

Po zapisaniu się do programu partnerskiego, otrzymujesz specjalny link, którym będziesz mógł polecać wskazaną wyżej stronę. Gdy ktoś wejdzie na tą stronę przez Twój link partnerski i wpisze swój adres email aby otrzymać prezentację... to... uwaga... OTRZYMA JĄ!!! ;)

I całkiem prawdopodobne, że będzie Tobie wdzięczny za jej polecenie.

Ale stanie się coś jeszcze.

Mój system do wysyłania maili zapisze, że ta osoba jest polecona przez Ciebie. Następnie będę jej wysyłał perswazyjne emaile i dodatkowe prezentacje, które będą miały na celu skłonić ją do zamówienia Czasowego Czarodzieja. Gdy go zamówi to 60% prowizji leci do Ciebie.

To co jest w tym piękne, to fakt, że bez znaczenia czy polecona przez Ciebie osoba kupi Czasowego Czarodzieja od razu po zapisaniu się na prezentację czy rok później. I tak dostaniesz swoją prowizję partnerską bo system zapisze, że poleciłeś tą osobę. Tego się nie da zmienić. Jak raz kogoś polecisz, to jest on już "Twój" na zawsze.

Fajne, prawda? ;)

Zauważ, że całą sprzedażą zajmuję się ja. To ja jestem ten zły, który próbuje coś sprzedać ;).

Ty jesteś ten dobry, który tylko poleca stronę z fajną, darmową prezentacją (wcześniej umieściłem ją na blogu i dostała dużo pozytywnych komentarzy, więc masz pewność, że się podoba).

Mimo, że cała mokra robota spoczywa na mnie, to dostajesz 4 razy tyle co ja. Co Ty na taki układ?

W chwili obecnej po prostu bardziej zależy mi na dotarciu do jak największej liczby osób niż na zysku, stąd tak korzystna propozycja. No i fakt, że dostaję dużo maili od klientów z podziękowaniem, że Czasowy Czarodziej dużo im pomógł jest bezcenna. Sprawia, że zysk w takim wypadku staje się sprawą naprawdę drugorzędną.

Dobra, to chyba tyle. Mam nadzieję, że otworzysz przed sobą tą możliwość i pozwolisz sobie na tak prosty zarobek. Zależy on w tym wypadku tylko od 2 rzeczy:

  1. Tego jak skutecznie polecisz prezentację jaką otrzymają odwiedzający stronę www.czasowyczarodziej.pl/prezent.php.

    To nie powinno być trudne, bo w końcu jest za darmo, daje użyteczną wiedzę, bazuje na badaniach naukowych, opowiada o kłamstwie jakie nam wpajano od dzieciństwa i trwa tylko 5-minut - tym chyba całkiem prosto kogoś przekonać żeby na nia zerknął, prawda?

  2. Tego jak wielu osobom możesz polecić tą prezentację. Oczywiście możesz opowiedzieć o niej znajomym (co jest jak najbardziej w porządku), ale jeśli chciałbyś, aby polecanie Czasowego Czarodzieja zafundowało Ci np. wakacje na Karaibach albo dawało co miesiąc finansowy zastrzyk do Twojego portfela, to polecam znaleźć jakiś inny sposób.

Jeśli już masz kontakt z wieloma osobami lub Twoje słowa są czytane/słuchane przez wielu ludzi to sytuacja jest idealna. Jeśli nie, to dobrze w takiej sytuacji sprawdza się prowadzenie wszelkiego rodzaju blogów.

Oczywiście są setki innych sposobów, żeby szybko i tanio dotrzeć do ogromnej liczby osób, ale pozwól, że w tej sprawie odeślę Ciebie do Tomka Urbana, który jest w tej sprawie ekspertem.

Gdybyś chciał wiedzieć więcej na temat samych programów partnerskich i metod skutecznego w nich zarabiania, to napisał on bardzo fajną publikację na ten temat. Jeśli jesteś początkujący w temacie programów partnerskich, a zainteresowała Ciebie możliwość zarobku w nich, to ta pozycja jest dla Ciebie OBOWIĄZKOWA.


Programy Partnerskie w Praktyce

"Świetna książka dla osób początkujących w PP. Mi ogromnie pomogła rozpocząć ten biznes. Dzięki tej publikacji dowiedziałem się jak zacząć biznes i jak go rozkręcić."

- Jacek Błaszczak

Bardzo ciekawa książka. Polecam wszystkim którzy poważnie myślą o zarabianiu w Internecie.

- Marek

Jeśli już czerpiesz jakieś dochody z promgramów partnerskich, to chyba nie muszę Ciebie do niczego więcej przekonywać, ani polecać dodatkowych źródeł wiedzy.

Widzisz już na pewno, że przed Tobą stoi naprawdę prosty sposób na dostarczenie ludziom pożytecznych informacji i jednoczesne zbudowanie źródła dochodu.

Twój Plan Działania

Jeśli interesuje Ciebie zarabianie w programie partnerskim to polecam wybrać jedną z 2 opcji:

  • Jeśli miałeś już wcześniej kontakt z programami partnerskimi, to polecam Ci po prostu zapisać się teraz do programu partnerskiego Netigo i zacząć zarabiać.
  • Jeśli natomiast dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z programami partnerskimi, to polecam Ci najpierw przeczytać "Programy Partnerskie w Praktyce"

Pozdrawiam serdecznie i życzę wysokich prowizji,
Damian Redmer

 

 

 

 
Kontakt | Program Partnerski

Copyrights 2011 Damian Redmer & Netina
All rights reserved